Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

JAV Sausumos pajėgų Europoje orkestro pučiamųjų instrumentų kvintetas Excelsior Brass

Renginio data — 2014 m. rugpjūčio 21 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Šiaulių miesto amfiteatras

Renginio organizatorius — JAV ambasadaBilieto kaina:
NEMOKAMAS

Bilietus platina:


APIE

JAV Sausumos pajėgų Europoje orkestro pučiamųjų instrumentų kvintetas

Excelsior Brass

 

Štabo seržantas Shawn Trumbo – Trimitas

Štabo seržantas Paul Mormino – Valtorna

Seržantas Peter Allison – Trimitas

Seržantas Tyler Bystrzycki – Trombonas

Seržantas Charles Nickles – Tūba

 

 

Pučiamųjų kvintetas „Excelsior Brass”  – dinamiškas muzikinis kolektyvas, turintis platų repertuarą, aprėpiantį tiek klasikinę, tiek džiazo muziką bei tradicinius karinius maršus. Kvintetas koncertuoja oficialių ceremonijų metu bei  vietinėms bendruomenėms skirtuose koncertuose visoje Europoje.

 

 

Jungtinių Valstijų Sausumos pajėgų Europoje orkestras ir choras –

JAV  muzikos ambasadoriai Europoje

Jungtinių Valstijų Sausumos pajėgų Europoje orkestras, vadovaujamas pulk. ltn. Bruce’o R. Pulverio ir įsikūręs Vokietijoje, Sembacho bazėje, koncertuoja įvairaus amžiaus ir tautybės auditorijoms visoje Europoje ir Artimųjų Rytų šalyse nuo 1940 m.. Kartu su kolektyvu partneriu – Jungtinių Valstijų Sausumos pajėgų choru, orkestras yra trečia didžiausia muzikinė organizacija už JAV ribų bei geriausiai žinomas JAV Sausumos pajėgų muzikos ambasadorius Europoje: kolektyvas atneša Amerikos muzikos skambesį į gražiausias Europos koncertų sales, lauko teatrus ir tarptautinius muzikos festivalius.

 

Jungtinių Valstijų Sausumos pajėgų Europoje orkestrą ir chorą sudaro 65 instrumentų koncertiniai ir maršo kolektyvai, 35 narių ceremonialinis kolektyvas, pop/roko grupė Night Fire, diksilendas, džazo ansamblis, varinių pučiamųjų instrumentų kvintetas ir medinių pučiamųjų instrumentų kvintetas. Muzikantai, grojantys orkestre dalyvauja rimtuose atrankos konkursuose ir dauguma jų iki tarnybos kariuomenėje yra dėstę muziką arba koncertavę. Dauguma atlikėjų yra baigę garsiausias aukštąsias JAV muzikos mokyklas ar konservatorijas.

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis