Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Grupės AMBROZIJA ir atlikėjo P.Stalionio koncertas

Renginio data — 2014 m. kovo 20 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius —Bilieto kaina:
22.00 - 27.00 Lt

Bilietus platina:


APIE
Nauja programa!  Nauji personažai! Naujos dainos! Nauja humoro dozė!

Prieš dvejus metus Lietuvos publikai pristatę bendrą programą ir net nesitikėję tokio stulbinančio žiūrovų palaikymo, humoro grupė „Ambrozija“ ir dainininkas Paulius Stalionis neužmigo ant laurų! Juoko ir neblėstančios energijos viesulu apskrieję Lietuvą, jie nusprendė dar nesudėti ginklų ir paruošti visiškai naują programą!

Kol „Ambrozijos“ vyrukai Kęstutis Matelis ir Giedrius Viduolis gamino dar negirdėtus humoro receptus, dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis plušėjo įrašų studijoje, kurdamas naujas dainas…

Po ilgų mėnesių repeticijų, po bemiegių dienų ir naktų, šaunusis kolektyvas pagaliau ištarė: „Mums pavyko! Šou turi tęstis!“.
Su beprotiškais Tatos ir Raimudėlio nuotykiais, su iš koto verčiančiais Bobučių liežuvavimais, su pulku nematytų personažų, su ausis ir širdį glostančiais naujais ir visų pamėgtais dainų akordais, humoro grupė „Ambrozija“ ir dainininkas Paulius Stalionis sugrįžta, kad vėl  nustebintų, pralinksmintų ir neleistų publikai nuo juoko atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.

Tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių ir pavargote nuo kasdieninės rutinos, žinokite – šis koncertas skirtas Jums!

Humoro grupės „Ambrozija“ ir Pauliaus Stalionio  koncertas koncertų salėje „Saulė“, kovo 20 d., 18 val.

Durys atidaromos laikas: 17:30
Renginio trukmė: 1,5 valandos
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: nemokamai į renginį neįleidžiami
Renginio organizatorius: Ž.Barono įmonė
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

 

Renginio nuorodahttp://www.muzikinisrusys.lt

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis