Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

GRAŽIAUSIOS DŽIAZO BALADĖS

Renginio data — 2014 m. lapkričio 26 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Vitražų salė

Renginio organizatorius — Koncertinė įstaiga „SAULĖ“Bilieto kaina:
23.00 - 28.00 LTL (6.66 - 8.11 €)

Bilietus platina:


APIEFOTO

Kristina Svolkinaitė (vokalas)
Vytautas Skudas (trimitas,fliugelhornas)
Jūris Benaitis (gitara)
Arman Isojan (kontrabosas)

 

Kristina Svolkinaitė baigė džiazo vokalo studijas Klaipėdos universitete, Stepono Januškos vokalo klasėje. Studijų metais buvo išvykusi studijuoti į Olandijos Princo Klauso konservatoriją. Kristina nuolat dalyvauja Lietuvos džiazo festivaliuose, muzikos šventėse, buvo nuolatinė Šiaulių bigbendo solistė. 2007 metais Kristina laimėjo Didįjį prizą Baltijos šalių džiazo vokalistų konkurse „Sony Jazz Stage“ Latvijoje ir dvi antrąsias vietas Estijos („Nomme Jazz“) bei Klaipėdos („Jazz Voices“) tarptautiniuose konkursuose. Dainininkė po metų tapo „Jazz voices“ konkurso nugalėtoja ir pelnė antrąją vietą tarptautiniame džiazo vokalisčių konkurse „Lady Summertime“ Suomijoje.

 

Trimitininkas Vytautas Skudas džiazo scenoje debiutavo 2000 metais su legendine grupe „Jazz Pictures“, laimėjusia daug džiazo prizų įvairiuose konkursuose. Ši grupė buvo jauniausia „Vilnius Jazz“ debiutantė šio festivalio istorijoje. 2007-aisiais trimitininkas su kita grupe “Untitled“ tapo „Vilnius Jazz Young Power“ konkurso laureatu. Birštono džiazo festivalyje V.Skudą girdėjome 2006-aisiais Vladimiro Čekasino projekte „Kovo pica“. Trimitininkas pats yra inicijavęs projektų su perspektyviais
jaunosios džiazo kartos muzikantais, pasirodė Latvijos tarptautiniame džiazo festivalyje „Joy Spring“. V.Skudas studijavo Vilniaus kolegijos Ritminės muzikos katedroje, taip pat Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Džiazo katedroje bei yra įgijęs pedagogo ir džiazo atlikėjo magistro laipsnį.. Jis tobulinosi ir garsių trimitininkų Paulo Brody bei Franko Londono seminaruose Lenkijoje.Italų trimitininko Marco Tamburini meistriškumo pamokose V.Skudas bendradarbiauja su įvairių žanrų muzikos atlikėjais – Rūta Ščiogoliovaite, Tommaso Tronconu, Enrico Smiderle, Paolo Garbinu, Evelina Sašenko, Pauliumi Zdanavičiumi, Eugenijumi Kanevičiumi, reperiu Pushu ir kitais.

 

Jūris Benaitis – gitaristas, pedagogas, muzikos kūrėjas.Muzikos mokėsi J.Tallat-Kelpšos konservatorijoje, J.Gruodžio konservatorijoje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Vilniaus kolegijoje. Jūris Benaitis yra įvarių konkursų bei festivalių dalyvis, tarp kurių “Klaipėdos jazz“, “Daugpils jazz“ , “Ostroda summer hot days“, “Hippyland“.Jūris Benaitis – 2000-ųjų metų Lietuvos klasikinės gitaros konkurso laureatas.Jūrisprofesionaliai muzikuoja nuo 1992 metų. Jis buvo dainuojamosios poezijos grupės “Langas“ lyderis bei muzikos autorius, taip pat yra grojęs grupėse: “Šešėliai“, “Middle west“, “The generators“, “A perfect day for banana fish“, ”Mutabor“. Šiuo metu gitaristas nuolat koncertuoja su įvairios sudėties džiazo ansambliais, talkina koncertuose bei įrašų studijose populiariems Lietuvos atlikėjams.

 

Armėnų kilmės kontrabosininkas Armanas Isojanas studijavo smuiko specialybę Klaipėdos Stasios Šimkaus konservatorijoje, vėliau baigė kontraboso studijas LMTA. Bosininko karjerą jis pradėjo uostamiestyje – grojo Klaipėdos muzikiniame teatre, Jurgio Barakausko diksilende. Muzikantas pasirodo įvairuose projektuose ir džiazo sesijose. Jis dalyvavo Klaipėdos pilies džiazo festivalyje, „Jazznica 2011” festivalyje Slovakijoje, tarptautiniame projekte “Divercities Grenoble 2012” Prancūzijoje. Pernai A.Isojanas pelnė specialų prizą „Vilnius Jazz Young Power“ konkurse kaip grupių „R.A.D.D.“ ir „Legentet“ bosininkas, o su „R.A.D.D.“ laimėjo ir pagrindinį konkurso prizą.

 

Durys atidaromos: 30 minučių prieš renginį
Renginio trukmė: 1,5 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Renginio organizatorius: Koncertinė įstaiga SAULĖ
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis