Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

HARK!
Gospel komanda

Renginio data — 2014 m. vasario 21 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VŠĮ "Baltijos renginiai"Bilieto kaina:
26.50 - 39.00 Lt

Bilietus platina:


APIEVIDEOFOTO

Gospel komanda HARK! – tai žavių, jaunų, profesionalių muzikos atlikėjų, aštuonių vokalistų ir dešimties instrumentalistų, gyvos muzikos projektas. HARK! savo klausytojus ruošiasi pradžiuginti lyriškais ir nuotaikingais gospel muzikos ritmais ir į Lietuvos gospel kultūrą pažvelgti iš RnB, latino ir hip hop stilių perspektyvos. HARK! žada ne tik gerą nuotaiką, bet ir puikų pasirodymą, kurio žavesį ir profesionalumą dar labiau pabrėš vienas garsiausių Lietuvos jazz atlikėjų, grupės „Studija“ lyderių – Steponas Januška.

 

HARK! garbės svečias – Steponas Januška.

 

HARK!: Vokalistai: Steponas Januška, Kristina Žaldokaitė, Berta Timinskaitė, Gaudrė Vaitkutė, Ieva Rudzite, Ieva Mukauskaitė, Justas Čereškevičius, Vitalijus Veklenko.

 

Instrumentinė grupė: Liutauras Janušaitis (saksofonas), Arūnas Kuzminskas (triūba), Vytautas Bložė (triūba), Marius Perminas (saksofonas), Julija Deksnytė (smuikas), Aidas Norvaiša (gitara), Mykolas Bazaras (bosinė gitara), Motiejus Bazaras (klavišiniai), Raimundas Martinkėnas (klavišiniai), Benediktas Bazaras (perkusija), Arvydas Joffė (mušamieji).
Vaikai iki 7 metų imtinai įleidžiami nemokamai.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis