Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Birželio 8 d. 20:30–22:00 West Coast Big Band ir Orlando Milano (Olandija). Meno vadovas ir dirigentas Nils van Haften.

 

„West Coast Big Band“ yra puikus džiazo kolektyvas, įsikūręs Hagoje (Olandijoje). Šis ansamblis yra puikiai žinomas dėl savo lankstumo, įvairovės ir novatoriškumo. Pastaraisiais metais grupė dirbo ties repertuaru iš „Francy Boland/ Kenny Clarke Big Band“, Bob Brookmeyer ir „Terry Gibbs & Dream Band”.

 

Ypatingomis progomis grupė virsta Soul muzikos (populiarus muzikos žanras, kuriame pastebima ritmenbliuzo ir gospelo muzikos įtaka) orkestru, pristatydami gerai žinomus James Brown hitus „Earth, Wind & Fire” ir kitus puikius 60-ųjų bei 70-ųjų atlikėjų kūrinius.

 

Orlando Milano dar būdamas visai jaunas savo karjerą pradėjo bažnyčios chore. Už pirmuosius uždirbtus pinigus jis nusipirko elektrinę bosinę gitarą ir aktyviai redalyvavo vietinių grupių veiklose. Per savo ilgametę karjerą dirbo su gerai žinomais atlikėjais: Candy Dulfer, Marjorie Barnes, grupe „Diesel” ir kt.

 

Jau daugelį metų jis yra gerai žinomos Nyderlandų grupės „Swinging Soul Machine”, įkurtos 1960 m., dalimi. Su šia grupe vyko į koncertinius turus Vokietijoje bei Nyderlanduose. Iš pradžių Orlando Milano buvo tik bosistas, bet netrukus tapo pagrindiniu grupės dainininku. Soul`o muzika yra jo karjeros pagrindas. Visi pasirodymai ant scenos yra atliekami iš visos širdies.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis