Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Birželio 8 d. 18:45–20:15 Cologne Contemporary Jazz Orchestra ir Anette von Eichel (Vokietija). Dirigentas Marko Lackner.

 

„Cologne Contemporary Jazz Orchestra“ yra gerai žinomas ir labai vertinamas laisvai samdomas bigbendas Vokietijoje ir centrinėje Europoje. Jis buvo įkurtas 2001 metais ir pavadintas „Kompozitorių bigbendu“, siekiant populiarinti naujus ir profesionalius kompozitorius Kelne bei Vokietijoje.

 

Orkestras susideda iš labai vertinamų aranžuotojų, kompozitorių ir solistų. „Cologne Contemporary Jazz Orchestra“ neturi nuolatinio dirigento, todėl visada dirba su kviestiniais dirigentais, kompozitoriais bei solistais, atlikdami vietiniams gerai žinomas muzikines programas. Per pastaruosius 17 metų žinia apie nepriekaištingą grupės reputaciją pasklido ir už Kelno bei Vokietijos ribų. Daug vietinių ir užsienio artistų koncertavo kartu su orkestru: Darcy James Argue (CA), Paolo Fresu (IT), Gwilym Simcock (GB), Ryan Truesdell (USA), Silvia Versini (FRA), Lars Möller (DK), John Hollenbeck (USA) ir David Liebman (USA).

 

„Cologne Contemporary Jazz Orchestra“ buvo pakviestas ir į keletą tarptautinių festivalių: „Šiaurės Jūros džiazo festivalis“, „Spot“ festivalis ir WDR džiazo festivalis.
Tarptautinio bigbendų festivalio metu Šiauliuose grupė pristatys savo naujausią kūrinį, kurį atliks kompozitorius ir saksofonistas Marko Lackner kartu su vokiečių vokaliste Anette von Eichel.

 

Anette von Eichel – vokalistė, pasižyminti itin savitu, natūralaus grožio balsu. Jos balso tembras žemas, prisodrintas šilto skambesio, galingas, paliečiantis žmonių sielų vidines gelmes ir nepaprastai skaidrus. Vokalistė baigė džiazo vokalo studijas Olandijoje kartu su Jeanne Lee ir Rachel Gould. Ją puikiai atpažįsta Vokietijoje dėl jos išskirtinio balso. Anette von Eichel šalia savo solo karjeros dar dėsto džiazo vokalą Kelno konservatorijoje, Vokietijoje.

 

Muzika yra visuotinė kalba, jungianti žmones visame pasaulyje. Džiazas – tai nepaprasta muzikinė išraiška, o balsas – pirmasis muzikos instrumentas. Vokalistai stato tiltus tarp muzikos ir žodžių.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis