Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Birželio 10 d. 19:45–20:45 Kauno bigbendas, solistas Kazimieras Likša (Lietuva). Meno vadovas ir dirigentas Jievaras Jasinskis.

 

Kauno bigbendas – lyderis ir legenda Lietuvos džiazo muzikos pasaulyje. Šiais metais į festivalį atvažiuoja su programa „Nuostabus mūsų pasaulis“, kurią atliks kartu su muzikos kūrėju ir dainininku Kazimieru Likša.

Muzika man visuomet buvo visų mano potyrių dienoraštis. Nuo pat pirmųjų akordų aš pradėjau dėlioti savo istoriją dainose“, sako Kazimieras Likša ir kartu su Kauno bigbendu (vyr. dirigentas Jievaras Jasinkis) kviečia klausytis džiazo muzikos istorijų, kurioms šiemet pasirinktos Louiso Armstrongo ir lietuvių muzikos autorių kompozicijos. Tokį programos suartinimą pakuždėjo keli dalykai. Pirma – tai džiazo ikonos kilmė, kuomet litvakų iš Vilkijos šeima, vėliau emigravusi į Naująjį pasaulį, priglaudė septynmetį Louisą, antra – pozityvus jo žvilgsnis į pasaulį ir į gyvenimą.

Išskleisti visus brangiausius dalykus, džiaugtis nuostabiu pasauliu kviečia savo dainose ir instrumentinėse kompozicijose Louisas Armstrongas, todėl lengvai leiskimės į džiazuojančią promenadą, kurioje mirguliuos šviesūs pustoniai ir iš lietuviškų partitūrų.

www.kaunosantaka.lt/bigbendas

www.facebook.com/kaunosantaka

www.liksa.lt

www.facebook.com/KazimierasL

  • Informacija 8 656 17 671

    © 2023 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis