Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

„Big Band Festival Šiauliai 2022“ kviečia vaizdo filmuku prisiminti smagiausias festivalio akimirkas

 

Birželio pradžioje vykęs 13-asis tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2022” buvo užfiksuotas profesionalios komandos „GACP films“ kamerų, o įsimintiniausios akimirkos sutalpintos į 4 minučių filmuką, kurį kviečia pasižiūrėti šventės organizatoriai – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.

 

Festivaliui džiuginti šiauliečius nesutrukdė net ir pirmąją dieną lijęs lietus. Ištikimiausi klausytojai mėgavosi Lietuvos ir užsienio šalių bigbendų atliekama muzika. Už kantrybę ir atsidavimą antroji šventės diena žiūrovus bei atlikėjus apdovanojo nuostabiu oru ir šildančia vasaros saule. Nuo 2009 metų vykstantis festivalis jau spėjo užsiauginti savo klausytojus, kurių gretos kasmet vis gausėja. Teigiamų atsiliepimų ne tik iš žiūrovų, bet ir dalyvių apie šių metų „Big Band Festival Šiauliai“ sulaukę organizatoriai jau pradeda planuoti 2023-iųjų tarptautinį festivalį, kuriame taip pat netrūks šiltų ir kokybiškos muzikos kupinų akimirkų.

 

„Stengiamės kasmet nenuvilti savo žiūrovo ir tobulėti. Bandome prisikviesti kuo daugiau džiazo muzikos žvaigždžių, tačiau ne visiems norams lemta išsipildyti, mat mūsų svajones dažniausiai riboja finansai. Už tai, kad šis festivalis apskritai vyksta ir yra prieinamas kiekvienam muzikos mylėtojui, esame be galo dėkingi renginio finansuotojams – Šiaulių miesto savivaldybei ir Lietuvos kultūros tarybai. Be jų prisidėjimo vargu, ar galėtume mėgautis tokio didelio sąstato, kaip bigbendo kolektyvas, atliekamos muzikos galybe“, – teigia viena festivalio organizatorių – Jovita Gadeikienė.

 

Bendrystės, geros nuotaikos ir muzikos kupiną atmosferą puikiai atskleidžia „GACP films“ nufilmuotas ir sumontuotas vaizdo įrašas apie šių metų tarptautinį festivalį „Big Band Festival Šiauliai 2022“. Kviečiame pažiūrėti! Galbūt rasite ten ir save?

  • Informacija 8 656 17 671

    © 2022 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis