Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

„Big Al & The Jokers“

Big Al & The Jokers _Kopbilde_m„Big Al & The Jokers“ grupė buvo įkurta 2013 balandžio 8 d. vietoj vienos populiarios grupės „Keksi“.
Ši grupė išlaikė ne tik tokią pačią sudėtį, bet ir tradicijas, stilių, repertuarą, kuris nuolat tobulėjo, dirbant ilgus metus drauge. Ši grupė susideda iš gerai žinomų Latvijos ir Lietuvos muzikantų:
Daugiau kaip dešimt metų ši grupė grojo tik tradicinį rock and roll‘ą ir tai tapo ryškiu ir išskirtiniu fenomenu visoje Šiaurės Europoje.
Muzikantų profesionalumas ir noras dalyvauti įvairiuose muzikiniuose projektuose juos paskatino susiburti į naują grupę.
2003 metais grupę sudarė pučiamųjų grupė – du tenoro saksofonai, trimitas ir trombonas, ritminė grupė – kontrabosas, gitara ir mušamieji prie jų taip pat prisidėjo jaunas talentingas pianistas turintis nuostabius vokalinius sugebėjimus. Grupė groja ne tik tradicinį rokenrolą bet ir rengiasi to laikmečio rūbais taip dar labiau išryškindami šį muzikinį stilių.

 

Ši grupė stengdamasi išlaikyti originalų rokenrolo stilių taip greitai išpopuliarėjo ir tapo viena populiariausių tiek muzikiniuose klubuose, tiek įvairiuose renginiuose bet ir didžiuliuose koncertuose visoje Europoje. Šios grupės puikus stilius ir geras muzikinis skonis tapo jų sėkmės garantu. Šie smagūs vyrukai yra visuomet laukiami klubuose, įmonių renginiuose ir privačiose šventėse. Per pastaruosius dešimt metų ši grupė grojo su daugiau nei 30 muzikantų. 2004 metais grupė pradėjo dirbti kartu su vienu žinomiausiu impresariju Rafails Balkins ir su Eurovizijos laimėtojos Marijos Naumovos vadybininku.
Per pastaruosius metus grupė grojo koncertuose su tokiomis pasaulinėmis garsenybėmis kaip Smokie, Nazareth, Macy Grey, Scorpions, Boney M ir daugybe kitų.

 

Didžiulis profesionalumas, reiklumas net mažiausioms smulkmenoms susijusioms su muzikiniu tiek artistiniu atlikimu tapo grupės vizitine kortele. Tokiu būdu ši grupė tapo viena geriausių grupių atliekančių muzikinius šou visoje Europoje. Šiuo metu su grupe dirba Sergej Laletin – tai garso operatorius atsakingas už puikų garsą pasirodymų metu.
Šiuo metu grupė su naujuoju savo pavadinimu „Big Al and The Jokers“ yra savo karjeros viršūnėje ir užsitarnavo gerą vardą Europos muzikinėje rinkoje.
Vienas iš geriausių naujųjų projektų – tai bendradarbiavimas su garsiu Lietuvos atlikėju Algirdu Shuminsku – dar geriau žinomu kaip Big Al. Jau šešeri metai sėkmingo darbo tarptautinėje rinkoje ir nepamirštamas Lietuvių vokalistas nepaliks publikos abejingos, kad ir kiek jie reikalaus iš grupės visuomet gaus daugiau. Visos koncertų salės pilnos grupės gerbėjų ir jų gretos nenuilgstamai auga.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis