Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

ARINA & VETO BANK
''19 PAVASARIO AKIMIRKŲ''

Renginio data — 2014 m. kovo 14 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Marius KazėnasBilieto kaina:
34.00 - 54.00 Lt

Bilietus platina:


APIEVIDEO

Arina Borunova – vokalas;
Rolandas Kažimėkas – klavišiniai;
Aidas Česnauskas – gitara;
Laimis Urbikas – saksofonas;
Vytautas Čeplinskas – mušamieji.
Bliuzas, ritmenbliuzas, baladės, roko klasika – visi šie stiliai yra Arinos ir Veto bank atliekamose dainose. Arina scenoje – tai prabangus, neišmatuojamas vokalas ir visaapimantis magnetizmas. Kai ji atsisėda prieš mikrofoną, užmerkia akis, Jūs iškart pasijuntate tarsi „primagnetinti“ prie jos. Jūs daugiau nieko nepastebite, nors ji ir nedaro nieko ypatingo – tiesiog dainuoja. Dainavime telpa visas gyvenimas: meilė, išsiskyrimas, viltys, praradimai ir atradimai, vakarinė malda..

 

Lietuvos bliuzo karalienė Arina jau dvidešimt metų yra ištikima savo dainuojamam stiliui. Išskirtinai magiškas jos balsas priverčia suklusti koncertų sales, o nuoširdumas ir spinduliuojama šiluma prikausto žiūrovų dėmesį.

 

Savo skleidžiama energija nuo pat pirmųjų žingsnių scenoje, kuomet dainininkė tapo pirmojo mūsų šalyje surengto ritmenbliuzo ir rokenrolo čempionato nugalėtoja, ji pavergė gerbėjų širdis. Turtingame kūrybiniame kelyje Arina pelnė daugybę įvairių apdovanojimų, kurių tarpe yra ne vienas Grand Prix iš prestižinių Lietuvos bei tarptautinių festivalių užsienyje, ji ne kartą pripažinta geriausia mūsų šalies atlikėja. Ir sutikime – Arinai patikėto bliuzo karalienės titulo šiandien iš jos negalėtų pavergti niekas.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis