Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Akustinis koncertas
Giedrė Kilčiauskienė

Renginio data — 2014 m. balandžio 4 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius —Bilieto kaina:
24.00 - 34.00 Lt

Bilietus platina:


Vaikai iki 6 metų imtinai įleidžiami nemokamai.

APIEVIDEO

Gerai žinoma atlikėja Giedrė Kilčiauskienė, buvusi grupių Empti, Pieno lazeriai vokalistė, į sceną žengia su nauja tiek jai, tiek publikai solo programa.. Tiesa, viena – tik sąlyginai. Kartu su Giedre scenon stojo ištikimi jos kolegos – Julius Valančiauskas (bosinė gitara), Darius Rudis (būgnai), Mindaugas Vadoklis (trimitas), Paulius Volkovas (gitara), Andrej Polevikov (klavišiniai). Žiūrovų pilnos salės buvo geriausias įrodymas, kad aksominio balso savininkė žino, ką daro.

 

Anot Giedrės, tai pirmas kartas, kai ji pati yra projekto lyderė ir pagrindinė sumanytoja. „Tai man – visiškai naujas iššūkis“ – šypsosi dainininkė. Kūrinius soliniam albumui dainininkė brandino daugiau nei dvejus metus.

 

2013 m. pirmąjį solinį albumą „Optinė apgaulė“ įrašiusi Giedrė pristato Lietuvos miestuose. „Tai bus akustiniai koncertai, kuriuose man akompanuos pianistas Andrej Polevikov bei trimitininkas Mindaugas Vadoklis. Koncerte Kaune kartu su manimi pasirodys trimitininkas Valerijus Ramoška. Klausytojai išgirs mano pačios kurtas dainos ir tekstus, kuriems aš skiriu tolygų dėmesį kaip ir muzikai.“

 

„Lietuvoje yra pakankamai publikos, kuri eina ir į džiazo, ir į roko, ir į geros popmuzikos koncertus. Žiūrovų, kurie mėgsta kokybę, o muzikos stilius nėra toks svarbus. Aš žinau, tokie klausytojai tikrai nenusivils“, – neslepia dainininkė.
Koncertai vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Šiauliuose bei Alytuje vasario – balandžio mėn.

 

Renginio nuorodahttp://www.atlikejai.com

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis