Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

DAGILĖLIO kompaktinės plokštelės pristatymas TYLIĄ NAKTĮ, ŠVENTĄ NAKTĮ

Renginio data — 2018 m. gruodžio 2 d.

Renginio pradžia: 16:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Šiaulių koncertinė įstaiga „SAULĖ“Bilieto kaina:
5.00 - 10.00 €

Bilietus platina:


Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ naujos kompaktinės plokštelės „Tylią naktį, šventą naktį“ pristatymas

 

Gruodžio 2 dienos su nekantrumumu laukia Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ – vienas ryškiausių šio žanro kolektyvų Lietuvoje! Visus savo ištikimiausius gerbėjus jaunieji dainininkai nori pakviesti į naujos kompaktinės plokštelės „Tylią naktį, šventą naktį“ pristatymą. Kolektyvas, intensyviai koncertuojantis Lietuvos ir užsienio koncertų salėse, užburia klausytojų širdis emocionalumu, džiugina puikiai atliekama muzika, skambiais balsais.

 

„Dagilėlio“ indėlis į kultūrinį Šiaulių bei Lietuvos gyvenimą, puoselėjamas chorinio dainavimo tradicijas ir Lietuvos choro meno atstovavimą užsienyje, įvertintas Lietuvos Respublikos Prezidentų padėkos raštais, diplomais, Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo „Aukso Paukštė“ nominacijomis, o specialiu prizu „Mūsų vardas Lietuva“ apdovanotas už Lietuvos Dainų švenčių tradicijų, kurios yra įrašytos į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą, puoselėjimą.

 

Šiaulių berniukų ir jaunuolių chorą „Dagilėlis“ 1990 metais įkūrė ir jam vadovauja Remigijus Adomaitis. Energingo choro vadovo meninių, pedagoginių ir organizacinių sugebėjimų dėka 1999 metais buvo įkurta Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykla, o kolektyvo kūrybinė biografija turtėjo svarbiais ir reikšmingais laimėjimais.

 

Lietuvos vardą „Dagilėlis“ garsina prestižinėse Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Rusijos ir Kinijos koncertų salėse. Tai vienintelis Lietuvos kolektyvas, kuris koncertavo Sankt Peterburgo valstybiniame Ermitaže (Rusija), Berlyno valstybinėje operoje „Unter den Linden“ (Vokietija), Filadelfijos meno atlikėjų „Kimmel“ centre (Jungtinės Amerikos Valstijos), žymiojoje Maria Laach abatijos bažnyčioje (Vokietija), prestižinėje Pekino didžiojoje liaudies salėje (Kinija).

 

Koncerte dalyvauja:

 

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras Dagilėlis (meno vadovas Remigijus Adomaitis),
Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinis ansamblis Musica humana (meno vadovas Algirdas Vizgirda).

 

Koncerto vedėja Raimonda Sližienė.

 

Daugiau informacijos www.saule.lt arba FB Koncertų salė „Saulė“

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis