Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Regina Marozienė (KANKLĖS)

Renginio data — 2018 m. rugsėjo 20 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Vitražų salė

Renginio organizatorius — Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijaBilieto kaina:
NEMOKAMAS

Bilietus platina:


Koncertinės kanklės – ištobulintas lietuvių nacionalinis muzikos instrumentas, kuriuo šiandien yra atliekama įvairi muzika: nuo liaudies dainų išdailų iki klasikinės ar šiuolaikinės muzikos kompozicijų.

 

Regina Marozienė – jau du dešimtmečius aktyviai Lietuvoje ir užsienyje koncertuojanti kanklininkė. Atlikėja baigė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, stažavosi J. Sibelijaus muzikos akademijoje (Suomija), yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, grojusi solo su Klaipėdos kameriniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Šiaulių pučiamųjų instrumentų orkestrais.

 

Atlikėjišką veiklą R. Marozienė sėkmingai derina su pedagoginiu darbu Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dar studijų metais atlikėja susidomėjo kanklėmis kaip mokslo objektu: baigė doktorantūros studijas ir sėkmingai apgynė menotyros mokslų daktaro disertaciją. Pastaraisiais metais aktyviai dalyvauja mokslinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, rengia publikacijas, yra leidinių sudarytoja bei autorė.

 

Koncerte skambės J. Švedo, A. Mikulskio, A. Lapinsko, V. Rudušos, M. Mchedelovo, M. Glinkos, W.A. Mozarto, M. Giuliani, P. Sarasate ir kitų autorių kūriniai. Klausytojai turės neeilinę galimybę pirmieji išgirsti specialiai R. Marozienei parašytą kūrinį – šiauliečio kompozitoriaus A. Bružo siuitą kanklėms, marimbai ir styginių instrumentų kvintetui „Paukščių sodas prie miško“ (2018).
Koncerte taip pat dalyvaus Aušra Kinderė (sopranas), Alvaidas Bernotas (birbynė), Virginijus Barzinskis (fleita), Kanklių trio AUŠRINĖ: Regina Vaišnorienė, Regina Marozienė, Lora Andriuškienė, Styginių instrumentų kvintetas: Indrė Jokopienė (I smuikas), Jolita Damaševičienė (II smuikas), Lina Albrikienė (altas), Ilona Butkutė-Gasickienė (violončelė), Arūnas Stankus (kontrabosas).

 

Įėjimas nemokamas. Maloniai kviečiame!

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis