Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Šiaulių naktys su „Naisių vasaros“ teatru

Renginio data — 2018 m. rugpjūčio 23 d.

Renginio pradžia: 20:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — koncertų salė „Saulė“ ir Šiaulių naktysBilieto kaina:
NEMOKAMAS

Bilietus platina:


„Šiaulių naktys“ rengia teatro nakties pasirodymus. Vieni iš dalyvių, kurie dovanos teatro magiją naktinėjantiems šiauliečiams bei miesto svečiams, bus „Naisių vasaros“ teatro trupė. Jie rodys muzikinį spektaklį „Beprotiškai fantastiškos Maestro Vytauto Kernagio dainos“.

 

NEMOKAMAS spektaklis koncertas vyks ketvirtadienį, rugpjūčio 23 d., 20 val. koncertų salėje „Saulė“ (Tilžės g. 140, Šiauliai). Lauksime visų teatro gerbėjų.

 

Daugiau informacijos apie visus Šiaulių naktų renginius: https://naktunai.wixsite.com/snprograma

 


 

„Naisių vasaros“ teatro aktoriai dalinasi savo išgyvenimais, mintimis, potyriais, kai atlieka Maestro dainas:

 

VAIDA: Jaučiu atsakomybę ir pareigą perteikti tiek tobulą tekstą, tiek melodiją. Mano tikslas nėra nukopijuoti patį Maestro, jį pamėgdžioti, tikslas – visą tai perleisti per savo, kaip žmogaus, prizmę. Aš žinau, kad jis mane mato ir yra mano mokytojas ir vedlys, net būdamas ten toli toli…

 

GINTARĖ: Dainuodama, atlikdama Maestro dainas, jaučiu didžiulę pagarbą jam, atsakomybę, pakylėjimo jausmą, bei norą bent kruopelę to nuoširdaus muzikinio genialumo perteikti žiūrovui.

 

TOMAS: Perdainuodamas jo dainas noriu, kad žiūrovas nepamirštų žmogaus ir dainų, kurios skambėjo ir tebeskamba…

 

PAULIUS: Tai kažkas neapsakoma, paslaptinga, jausminga, liūdna, linksma ir įdomu – štai ką jaučiu dainuodamas V. Kernagio dainas.

 

REMIGIJUS: V. Kernagio dainos man svarbios dėl to, kad jos susiję su mūsų istorija. Kai dainuoju Maestro dainas, jaučiuosi prisilietęs prie to laikmečio, kuris žadino tautą pabusti ir kovoti su represijomis įvairiais būdais, kad ir poezija ar dainomis. V. Kernagis didžiąją savo gyvenimo dalį praleido scenoje. Ir man tai labai artima.

 

VALDAS: Dainuoti, atlikti Kernagio dainas nepaprastai gera. Vis daugiau jas grojant, dainuojant atrandi dar nepastebėtų muzikinių spalvų ir garsų, minčių prasmės. Atradimo džiaugsmas – štai ką aš jaučiu Vytauto Kernagio dainose.

 

ARŪNAS: Visų pirma jaučiu atsakomybę. Kernagis – neeilinė asmenybė ir prisiliesti prie jo darbų reikia drąsos. Antra, tai begalinis malonumas, scenoje jaučiuosi puikiai, betarpiškai pasitikiu kolegomis ir viliuosi, jog žiūrovai jaučia bent dalelę tos atmosferos, kurią mes sukuriame ir išgyvename scenoje. Trečia, kiekvienąkart, koncertui artėjant pabaigos link, norisi, kad jis nesibaigtų, o tęstųsi dar ir dar.

 

„Naisių vasaros“ teatras yra pirmas Lietuvoje nekomercinis teatras, kurio spektaklius žiūrovai mato nemokamai. Teatro kūrėjams norėjosi, kad kuo daugiau žmonių, nesvarbu, kur jie gyventų – kaime, miestelyje ar mieste – turėtų galimybę patirti teatro dovanojamą džiaugsmą.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis