Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Dmitry Metlitsky & Orchestra

Renginio data — 2018 m. lapkričio 27 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VŠĮ Tarptautinis kultūros fondasBilieto kaina:
16.20 - 22.20 €

Bilietus platina:


Pirmą kartą Lietuvoje!

 

Unikalus romantiškas šou „Dmitry Metlitsky ir Orkestras“.
Instrumentinės muzikos šedevrai, pasauliniai hitai šiuolaikinėje interpretacijoje, kuriuos atlieka orkestras „DM-Orchestra“.

 

Tai unikali proga išgirsti gyvą instrumentinę muziką šiuolaikinėje interpretacijoje ir moderniu stiliumi, kurią atlieka geriausi Europos muzikantai – tai tikra šventė sielai ir širdžiai. Lietuvoje koncertuos tarptautinis orkestras „DM-Orchestra“!

 

Dmitry Metlitsky – kompozitorius, orkestro „DM-Orchestra“ įkūrėjas, yra vienas iš nedaugelio šiuolaikinių kompozitorių, kurių muzika pavergia nuo pirmųjų akordų ir priverčia klausytojų širdis plakti visiškai kitokiu ritmu. Jo magiška muzika yra pilna teigiamų emocijų ir paliečia jūsų sielos gelmes – ji pavergė tūkstančių žmonių širdis visame pasaulyje.

 

Neįtikėtinai graži muzika kartu su galingais garso takeliais, energingomis epo ir roko kompozicijomis, atliekama virtuoziškų orkestro muzikantų, nepalieka abejingų, žavi, sukuria ypatingą atmosferą ir tikrai stebuklingai poveikia kiekvieną klausytoją, todėl šio kompozitoriaus muzika vadinama magiška.

 

Ši muzika negali būti palyginta su niekuo, ją galima tik išgirsti ir priimti į savo sielą visiems laikams, nes tai, kas ateina iš širdies – širdį ir pasiekia…

 

Orkestro programoje taip pat yra ir legendinių A.Vivaldi, J. Lasta, P. Mauriat, T. Albinoni, G. Caccini hitai šiuolaikiniame apdorojime.

 

 

 

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis