Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

„Stasio Šalkauskio išminties šventė“ Intelektualaus humoro vakaras

Renginio data — 2018 m. gegužės 12 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Rimanto Kaukėno paramos grupėBilieto kaina:
5.00 - 15.00 €

Bilietus platina:


Kūrybinė komanda:

 

Režisierė:
Marija Simona Šimulynaitė
Aktoriai:
Giedrius Arbačiauskas
Algirdas Dainavičius
Aušra Štukytė

 

Intelektualaus humoro vakaro tikslas atskleisti pagrindines temas vedančias į gerumą, kurios būtų pasiekiamos gvildenant žmonių blogybių situacijas, remtinas tokiomis emocijomis, kaip pyktis, gėda, baimė, širdgėla, sarkazmas bei daugybė kitų, kurių dėka žmogus atsiduria įvairiose absurdiškuose momentuose, ir sprendžia gyvenimiškas bei visiems gerai pažystamas pozicijas naudojant humorą, bei potekstę ir jautrų pamokslą.

 

Sistemingas ir aiškus kontekstas siektų kiekviename žmoguje pažadinti susimąstymą bei nuoširdų norą dalintis savo gerumu.

 

Mes patys dažnai aplink save matome begales gyvenimiškų atvejų, kurių metu sau pasakome: „jei būčiau jo vietoje, tai padaryčiau….“, tad negalvokime kas būtų, jeigu būtų – imkime ir padarykime.
Humoro šou remsis tikromis, visiems pažįstamomis istorijomis, situacijomis, paprastai ir aiškiai kalbančiomis apie tai, kad melas, tuštybė, vogimas, paleistuvystė, perdėtas vartotojiškumas bei kitos žmonių ydos niekada prie gero neprives. Taigi, būtent ydų pašiepimas ir būtų kertinė viso pasirodymo atrama.

 

Humoro vakaro metu juoksimės iš žmonių blogybių atskleidžiamų talentingų aktorių etiuduose, klausysime pamokančių anekdotų, gėrėsimės jautriomis dainomis naudojant teigiamas emocijas, ir vieną iš jų, nuostabiausių, viską gydančių – juoką, belsimės į kiekvieno žiūrovo širdis, budindami paprastą nuoširdų gerumą.

 

Renginyje vyraujanti dalinimosi gerumu su kitais tematika atspindės ir humoro vakaro vieną pagrindinių tikslų –  padėti Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams.

 

Visos už bilietus į „Stasio Šalkauskio išminties šventės“ humoro vakarą surinktos lėšos atiteks vaikams reikalingos med. įrangos ir medikamentų aprūpnimui, svarbių operacijų ir gydymų įgyvendinimui bei vaikų slaptų norų išpildymui.

 

Rimanto Kaukėno paramos grupė yra labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 m. veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vaikams, kurių sveikatos būklė pavojinga gyvybei.

 

Fondo pagrindinis tikslas – palengvinti sergančių vaikų ir jų šeimų naštą, padėti išgyventi sunkios diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.
„Stasio Šalkausko išminties šventės“ globėjas: arkivyskupas Sigitas Tamkevičius.

 

Renginio organizatoriai: Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių universitetas, Stasio Šalkauskio paveldo puoselejimo asociacija, Rimanto Kaukėno paramos grupė.
Renginio partneriai: Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija, portalas Bernardinai.lt.

 

Daugiau informacijos: www.siauliai.lt

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis