Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

PREMJERA! Buvusių moterų reikalai 2

Renginio data — 2018 m. rugsėjo 27 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VŠĮ teatras ''Vakaris''Bilieto kaina:
21.30 - 27.30 €

Bilietus platina:


Dėmesio! Pranešame, kad renginys PREMJERA! Buvusių moterų reikalai 2 | ŠIAULIAI yra atšauktas. Pinigams už bilietus, pirktus internetu, grąžinti, prašome kreiptis elektroniniu paštu info@bilietai.lt. Norėdami susigrąžinti pinigus už bilietus, pirktus koncertų salės „Saulė“ kasoje, prašome atvykti į mūsų kasą. Kasos darbo laikas darbo dienomis nuo 11:00 iki 13:00 ir nuo 16:00 iki 18:00. Kasa dirba ir 2 val. prieš koncertų salėje „Saulė“ vykstantį renginį. Bilietai bus grąžinami iki spalio 1 d.!

Humoro šou „Buvusių moterų reikalai“ sudrebinęs Lietuvos sales ir moterų smegenis grįžta su nauja sprogstamąja jėga. Mantas Stonkus ir Justinas Jankevičius neužmigo ant laurų ir su pasididžiavimu pristato naujausią premjerą „Buvusių moterų reikalai 2“.

 

Tikrai nedaug sutiksite žmonių, kurie nematė šio kultinio humoro šou ir nepažįsta ciniškojo Domo, bei publikos numylėtiniu tapusio naiviojo Vytuko. Prabėgus trims metams šie du draugai ir vėl susitiks, ir vėl švęs bernvakarį, vėl ciniškai bei naiviai narplios moterų ir kitus egzistencinius reikalus. Tik šįkart viskas bus kitaip. Nusimato labai intriguojantis vakaras, kadangi susitiks naujasis Vytukas, išgyvenantis savo sėkmės piką ir naujasis Domas, nedrąsiai žengiantis svarbiausią savo gyvenime žingsnį – jis veda.

 

Vytukas su dideliu džiaugsmu imasi organizuoti geriausią bernvakarį savo draugui. Laukia ypatingai vyriškas vakarėlis pagal visus privalomus kanonus: pats tikriausias striptizo klubas, kuris priklauso pačiam Vytukui, prabangūs gėrimai, iš pusiausvyros verčiantys pokalbiai, nešvankybės ir žinoma tikra striptizo šokėja, kuri šį kartą tikrai pažadėjo pašokt, o gal net ir…

 

Šis magiškas striptizo klubas apnuogins ne tik visus moteriškus reikalus, bet ir tave patį bei šalia sėdintį. Drąsiai ir su stipriu humoru du draugai nurengs savo sielas ir smegenis lyg paskutinį kartą gyvenime. Garsiai kalbės apie tai, apie ką normalūs žmonės kalba tylomis.

 

Vytukas su Domu kviečia Jus, brangūs žiūrovai, užsukti į geriausią šių metų bernvakarį, nes daugiau nelabai kas žadėjo ateit.
„Buvusių moterų reikalai 2“ – tai mirtina juodo humoro injekcija, kuriai neliks abejingi net ir didžiausi skeptikai.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis