Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Nancy Vieira (CABO VERDE/ ŽALIASIS KYŠULYS )

Renginio data — 2018 m. balandžio 6 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — ŠIAULIŲ MOTERŲ LIONS KLUBASBilieto kaina:
Įėjimas su kvietimais

Bilietus platina:
Koncerų salės „SAULĖ“ kasa


 

Sodade. Ilgesingų vėjų nugairintos dainos.

 

Ko gera, dažnas esate girdėjęs nostalgiškai kimų legendinės Žaliojo Kyšulio „basakojės divos“ ,Cezarijos Evoros balsą, ne kartą užbūrusį Lietuvos publiką, dažnai skambantį jaukiuose restoranėliuose?

 

Nancy Vieira, Cezarijos Evoros žemietė, tituluojama geriausiu Cabo Verde ir Portugalijos balsu. Charizmatiškosios atlikėjos kutenantis širdį, švelnus it pūkas bei skaidriai minkštas balsas nuneša į smaragdo jūros purslų skalaujamas baltasmėles Žaliojo Kyšulio salas. Jis nuteikia taip svajingai, jog kūnu vilnija malonūs šiurpuliai. Girdime morna – tradicinį salų muzikos žanrą, dainuojamą melodinga kreolų kalba. Morna Cabo Verde salose, tai tas pat, kas fado -Portugalijoje, tango – Argentinoje, flamenco – Ispanijoje, rumba – Kuboje, ir t.t. Morna dainavo ir neprilygstamoji Cezarija, papsėdama scenoje savąjį cigarą.

 

Nancy nepaprastai išranki savo repertuarui. Kiekviena daina pasakoja savo istoriją ir kuria užburiančią atmosferą. Užsimerki. Kad ir skamba kreolų kalba, kurios nesupranti, bet palaimingai užsimerki, nes girdi širdimi. Koncerto programoje nuskambės ir kitos Cabo Verde melodijos, galbūt net priversiančios pakilti nuo kėdžių ir judinti klubus – funana, coladeira, batuque.

 

Jausmingas egzotiškosios Nancy balsas – kelionė į amžiną sielos pavasarį.

 

Nancy Vieira (vokalas)
Rolando Semedo (bosinė gitara)
Vaiss Dias (gitara)
Olmo Marín (gitara, cavaquinho)
Miroca Paris (perkusija)

 

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis