Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Muzikinė komedija KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ

Renginio data — 2018 m. kovo 10 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VšĮ Scenos profesionalaiBilieto kaina:
11.00 - 13.00 €

Bilietus platina:


Premjera
Komedija
KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ

 

VAIDINA:
ŽVAIGŽDĖ – Neringa NEKRAŠIŪTĖ
KIRPĖJAS – Ramūnas ŠIMUKAUSKAS
GROŽIO SALONO GRIMERĖ – Eglė KRASNOVĖ

 

Intriguojančios, atviros, kupinos gražaus humoro ir romantiškų atspalvių pagrindinio komedijos herojaus KIRPĖJO ( aktorius Ramūnas Šimukauskas) pasakojamos istorijos, skirtos netikėtai į grožio saloną atvykusiai estrados Žvaigždei (dainininkė ir aktorė Neringa Nekrašiūtė), kuri salone įkvėpta Kirpėjo pasakojimų, ima ir sudainuoja nuoširdžiausias savo būsimo koncerto dainas.

 

O Jūs ar pasitikite kirpėju, pas kurį einate kirptis? Nepagalvojote, kad kartais kirpėjas gali būti ir  blogos nuotaikos? O gal jis apskritai nemėgsta savo darbo? Jūsų kirpėjas taip pat daug kalba ir neleidžia pasakyti nė žodžio? Jūs jaučiatės saugiai, kai kirpėjas kerpa aštriomis žirklėmis Jūsų plaukus ar senoviniu skutimosi peiliu skutinėja Jums kaklą ir gali tyčia ar netyčia čirkštelti per miego arteriją? Apie tai nepagalvojote? Tai ir negalvokite. Nusiraminkite. Jūsų kirpėjas normalus. Na, tikriausiai?! Bet mūsiškis kirpėjas (aktorius Ramūnas Šimukauskas) – kiek neprognozuojamas, keistas ir labai daug kalbantis, tačiau be galo nuoširdus ir atviras.

 

Taigi, įsivaizduokite – grožio salonas. Pas tokį daug kalbantį kirpėją netikėtai užklysta didelė scenos žvaigždė (dainininkė ir aktorė – Neringa Nekrašiūtė), kuriai vos už poros valandų koncertas arenoje, o makiažas ir šukuosena nepadaryta, nes grimerė susilaužė ranką, o gal net ir koją. O čia ir prasideda vystytis visa istorija. Žvaigždė netikėtai grožio salone ima ir sudainuoja geriausias savo būsimo koncerto dainas. O kirpėjas papasakoja savo ir klientų romantiškiausias, linksmiausias ir slapčiausias istorijas.
Kviečiame ateiti ir pamatyti, ar tik ne Jūsų istorijas išpasakos kirpėjas!

 

Trukmė – 1 val. 30 min.
Bilietus galima įsigyti – www.bilietai.lt ir renginių vietose!
Facebook.com/karstojikirpejokede/

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2018 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis