Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Grupė „Studija“. Naujo albumo pristatymo turas

Renginio data — 2019 m. balandžio 25 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VšĮ Renginių fabrikasBilieto kaina:
12.00 - 19.00 €

Bilietus platina:


Pranešame, kad renginys Grupė „Studija“. Naujo albumo pristatymo turas, turėjęs įvykti balandžio 25 d., yra atšaukiamas‼️

 

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2019 metų gegužės 7 dienos.

 

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

 

Kasose pirkti bilietai taip pat gali būti grąžinami BILIETAI LT kasoje Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai.

 

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Lietuviškos estrados herbas, grupė STUDIJA – ilgiausiai gyvuojantis muzikos kolektyvas Lietuvos istorijoj. Šiais metais švenčianti pribloškiantį 40 metų jubiliejų, grupė pristato naują albumą ir atvykstą į jūsų miestą.

 

Koncerte skambės naujausia kūryba, žinoma, nepamirštant ir legendinių „Studijos“ dainų, kurios laiko neskaičiuoja.

 

Jubiliejų švenčiantys grupės nariai žada nepamirštamą vakaro koncertą, kuriam ruošiasi ir visa kūrybinė, techninė komanda.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis