Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Roko opera „Priesaika“

Renginio data — 2019 m. vasario 16 d.

Renginio pradžia: 13:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Koncertinė įstaiga „SAULĖ“Bilieto kaina:
Įėjimas su kvietimais

Bilietus platina:


Kvietimų skaičius labai ribotas. Juos gausite koncertų salės „Saulė“ kasoje nuo vasario 7 d. (1 žmogus gali pasiimti ne daugiau nei 2 kvietimus).

Roko opera „PRIESAIKA“ PREMJERA

 

ĮĖJIMAS SU KVIETIMAIS! Kvietimų nebeturime, bet džiaugdamiesi didžiuliu šiauliečių susidomėjimu renginiu, pranešame, kad  koncertinė įstaiga „Saulė“ duris atvers plačiau! Pirmiausia į salę bus įleidžiami kvietimus turintys miestiečiai, o tada laisvas likusias vietas galės užpildyti kvietimų nespėję įsigyti šiauliečiai.

 

Dalyvauja:

Patriotinio roko grupė „Thundertale“

Liudas Mikalauskas (bosas)

Egidijus Bavikinas (tenoras)

Sandra Lebrikaitė (sopranas)

Kompozitoriai: Laurynas Baškys ir Jonas Chockevičius

Librento autoriai: Gediminas Jankus ir Nerijus Petrokas

Režisierius: Nerijus Petrokas

Scenografas: Sergėjus Bocullo

Vykdantysis prodiuseris: Valdas Andriuškevičius

Projekto vykdytojas: VŠĮ „Liudo Mikalausko koncertai“

 

Roko opera „Priesaika“ – tai naujas patriotizmo gūsis Lietuvos muzikos padangėje, bendram kūrybiniam darbui apjungiantis ir roko muzikantus, ir garsius operos solistus. Ši istorija apie Partizanus, kurie pokario metais paliko savo gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad ten galėtų kovoti už tai kas brangiausia. Jie taip pat mylėjo, juokėsi, buvo kupini vilties, buvo jautrūs skausmui ir liūdesiui, bet nuo visų kitų skyrėsi tuo, kad turėjo savo gyvenime ypatingai kilnų tikslą, už kurį turime būti dėkingi kiekvienas. Apie ką Jie kalbėdavo?.. Ką mylėdavo?.. Ar tikėjo savo pergale?.. Ar bijojo mirties?.. Ar duota priesaika Jiems reiškė tai, dėl ko buvo verta paaukoti gyvybę?.. Tai gali atsakyti tik likę Jų pačių prisiminimai, kurių pagrindu ir buvo sukurta roko opera „Priesaika“. Tai kūrinys apie tikrus žmones, tikrus Jų gyvenimų likimus, apie tai kas dovanojo mums laisvą ir nepriklausomą Tėvynę. Mokytojas, kunigas, studentas, ryšininkė – šie personažai iš naujo leis pažinti Partizanus, kurie širdyse karštai tikėjo, jog Jų kova nebus veltui.

 

12 val. susitikime prie Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos ir drauge pakelkime Lietuvos valstybės vėliavą bei dalyvaukime šventiniame minėjime, o 13 val. koncertinėje įstaigoje „Saulė“ stebėkime roko operą „Priesaika“.

 

Organizatorius Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“

Rėmėjas Šiaulių miesto savivaldybė

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis