Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Meilė – dangaus pradžia

Renginio data — 2019 m. vasario 27 d.

Renginio pradžia: 18:30 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Koncertinė įstaiga „SAULĖ“Bilieto kaina:
10.00 - 15.00 €

Bilietus platina:


Išsiilgusiems kokybiškos ir gurmaniškos muzikos – neeilinis desertas ausims ir sielai! Pianistas Aurelijus Ščiuka kartu su fantastiška vokaliste bei fleitininke Neda Malūnavičiūte, multiinstrumentalistu Vytautu Labučiu  ir savo gerais bičiuliais iš Londono nori pristatyti niekur gyvai neatliktą albumą „Meilė – dangaus pradžia“.

 

Šis albumas buvo įrašytas 1996-1997 m. Šiauliuose, tačiau taip niekada ir neatliktas gyvai jokioje scenoje. Praėjusią vasarą, po daugelio metų klajonių ir kelionių po pasaulį, Neda ir Aurelijus netikėtai susitikoVilniuje ir nusprendė atgaivinti bei Aurelijaus kurtą ir aranžuotą muziką pristatyti išskirtinai Šiaulių publikai.

 

Koncerte dalyvauja:
Neda  Malūnavičiūtė (vokalas, fleita),
Aurelijus Sčiuka (fortepijonas),
Vytautas Labutis (saksofonas),
Lakis Economou (bosinė gitara, UK),
Jimmy Norden (būgnai, UK).

 

Daugiau informacijos www.saule.lt ir FB koncertų salė „Saulė“.
Bilietus platina: Bilietai.lt!

 

Organizatorius: Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.

 

Rėmėjas: Šiaulių miesto savivaldybė.

 

Informaciniai rėmėjai: Miesto Naujienos, Šiaulių naujienos, Etaplius, Šiaulių kraštas, RS2, Šiaulių televizija, ACM.

 

****

Neda Malūnavičiūtė:

 

 

„Vieno teisingo žanro nėra – arba turi ką pasakyti muzika, arba ne. Kuo didesnė įvairovė, tuo įdomiau gyventi. Aš džiaugiuosi, kad mano kasdienybėje nėra rutinos – pučia vis nauji vėjai: pati renkuosi, su kuo noriu groti, ką ir kur“, – kalbėjo Lietuvos džiazo primadona, fleitininkė ir vokalistė Neda Malūnavičiūtė.

 

2018 m. solistė paminėjo džiazo karjeros 30-metį. Ji debiutavo 1988-aisiais Birštono festivalyje su Vladimiro Čekasino vadovaujamu B. Dvariono muzikos mokyklos moksleivių ansambliu. Vėliau Neda kilo į Birštono sceną su Didįjį festivalio prizą pelniusiu Artūro Anusausko kvintetu, ansambliu „Džiazo nublokšti“, Vilniaus džiazo kvartetu, Dainiaus Pulausko džiazo sekstetu, Vilniaus džiazo orkestru ir  kitais kolektyvais.

 

Dainininkė improvizavo beveik su visais Lietuvos džiazo meistrais, dalyvavo Vytauto Labučio okteto,  Leonido Šinkarenkos kvinteto „Jazz 5“, Kauno bigbendo  programose, buvo improvizacinės muzikos grupės „Exlex“, sumanytos kartu su šviesaus atminimo perkusininku Tomu Dobrovolskiu, narė, rengė programas su Artūru Anusausku ir Vytautu Labučiu.

 

Nuo 2006 metų Neda nuolat koncertuoja su dainuojamosios poezijos trio „Meilės trikampis“ bei dviese su aktoriumi Olegu Didkovskiu, atlikdama jai sukurtas ar savo pačios dainas. Solistė bendradarbiavo ir su rusų pianistu Daniilu Krameriu, estų saksofonininko Raivo Tafenau kvartetu, dalyvavo vokiečių pianisto Berndo Homanno ir Baltarusijos bigbendo, vadovaujamo Michailo Finbergo, projektuose. Be Nedos neapsiėjo nė vienas šalies džiazo festivalis. Su įvairiais kolektyvais ji koncertavo Suomijoje, Švedijoje, Ispanijoje, JAV, Vengrijoje, Estijoje, Latvijoje, Rusijoje, Lenkijoje. Laimėta ir daugybė apdovanojimų įvairiuose konkursuose ir tikrai neveltui, nes Neda Malūnavičiūtė – viena ryškiausių ir talentingiausių džiazo atlikėjų Lietuvoje.

 

Aurelijus Ščiuka:

 

 

Charizmatiškas ir talentingas šiaulietis Aurelijus Ščiuka 1985 metais baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Nuo tada sukaupė didelę patirtį kaip klavišininkas, kompozitorius bei muzikos aranžuotojas.

 

Aurelijus nuo 2006-ųjų gyvena Londone, yra laisvai samdomas muzikantas ir kompozitorius. Britų džiazo scena įkvėpė Aureliju Ščiuką semtis idėjų kūrybai iš įvairių pasaulio kultūrų.

 

Muzikantas išleido seriją savo kūrybos albumų. Juos įrašant jam talkino pripažinti lietuvių atlikėjai, tarp jų – dainininkės Neda („Meilė dangaus pradžia“), Saulė („Netikėtai paprastai“), Rūta Ščiogolevaitė („Kelionė tolyn“), „NAMO“.

 

Aurelijus bendradarbiauja ne tik su muzikantais, bet ir su teatralais. Jis dirbo Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Omane, Kinijoje, pasirodė UK, Lietuvos, Švedijos, Vokietijos ir kitų šalių džiazo festivaliuose.

 

Daugiau informacijos:

www.aurelijussciuka.com

 

Vytautas Labutis:

 

 

Multiinstrumentininkas, kompozitorius, pedagogas  Vytautas Labutis – vienas iškiliausių  šalies džiazo  meistrų, Birštono festivalio Didžiojo prizo laureatas (1996 m.). Su  jo  vardu susijusios daugelio ryškių Lietuvos džiazo grupių – kvinteto „Džiazo nublokšti“, Leonido Šinkarenkos „Jazz 4“, Dainiaus Pulausko grupės, Vilniaus džiazo kvarteto, „Lithuanian Jazz Trio“ bei kitų – biografijos.

 

Daug Europos šalių muzikas apkeliavo su savo kvartetu, gyvuojančiu daugiau kaip 20 metų ir grojančiu muziką – nuo savotiškų ragų iki fanko ir laisvojo džiazo.  Šio kvarteto su Neda išleistas albumas „Sounding City“ buvo pristatytas  Barselonoje, Madride, Stokholme, Budapešte, Gdanske ir garsiajame džiazo festivalyje  „Jazz Jamboree“ Varšuvoje.

 

Vytautas dalyvavo Vladimiro Tarasovo „The Lithuanian Art Orchestra“, „Lithuanian Young Composers Orchestra“, tarptautiniuose „JazzBaltica Ensemble“, „Octet Ost“,  „East-West Vapirov Project“,  „New European Saxophone Quartet“,  „Moscow Composers Orchestra“ projektuose.  Su įvairiais kolektyvais jis apkeliavo daugybę Europos šalių, grojo Azijoje, JAV, Australijoje, įrašė daugiau kaip pusšimtį kompaktinių diskų.

 

Lakis Economou:

 

 

Lakis – tai universalus muzikantas, kurio grojama muzikos žanrų amplitudė itin plati – nuo etninės iki roko, džiazo, latino, funk`o ar elektroninės muzikos.

 

Atlikėjas yra gimęs Atėnuose (Graikijoje). Savo pusbrolio dėka dar jaunystėje jis atrado tokius muzikantus, kaip: Jimi Hendrix, Santana, Blood Sweat Tears. 19-kos metų pirmą kartą į rankas paėmė bosinę gitarą ir vos po 3 mėnesių jau debiutavo savo pirmajame bliuzo koncerte. Netrukus sukūrė ir radikaliąją progresyviąją grupę „Emminos Ro“, kiek vėliau „Apocalypsis“. Atliko keletą pasirodymų Atėnuose, įskaitant „Kitaro“ klubą.

 

1982 metais Lakis Economou susipažino su pianistu ir kompozitoriumi C. Voutsinu bei kartu su juo atlikto ir įrašė nemažai kūrinių.  Tuo pat metu jis nuolat koncertavo kartu su graikų pop atlikėjais: E. Dimou, Pashalis, Opa bei kitais. 1986 metais Lakis persikėlė gyventi į Londoną, kuriame realizavo daugybę kitų puikių projektų.

 

Jimmy Norden:

 

 

Jimmy Norden – būgnininkas, perkusistas, kompozitorius ir muzikos pedagogas iš Jungtinės Karalystės. Jis koncertavo, įrašė kūrinius ir keliavo kartu su įvairiausiais muzikantais bei ansambliais. Muzikuodamas išmaišė ne tik Jungtinę Karalystę bet ir užsienio šalis, grodamas įvairiausio žanro muziką.

 

Gyvendamas Londone, Jimmy užsiima filmų, televizijos laidų režisavimu, mokytojauja,  prisideda prie įvairiausių edukacinių projektų bei seminarų, organizuojamų tokių labdaros organizacijų ar įmonių, kaip: „Create“, „The Barbican“, „The Royal College of Music“.

 

Jimmy Norden neseniai baigė savo 400 pasirodymų turą su Lin Manuel Miranda (amerikiečių kompozitoriaus) parašytu miuziklu „In the Heights“. Savo dalyvavymu ture jis prisidėjo ir prie miuziklo sėkmės Lorenso Olivjė apdovanojimuose – pergalė buvo pelnyta net 3 kategorijose.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis